Ak Parti Gaziantep hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Gaziantep çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti Gaziantep hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor

 

 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ başkanlığında; Milletvekilleri Ahmet UZER, Mehmet ERDOĞAN, Nejat KOÇER, Derya BAKBAK, Ali ŞAHİN, Mehmet Sait KİRAZOĞLU, Müslüm YÜKSEL, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN, İlçe Belediye Başkanları ve İl-İlçe teşkilatları şehrin her köşesine ziyaretler gerçekleştiriyor. Bu ziyaretler kapsamında kanaat önderleri, esnaflar, mahalle muhtarları, yaşlılar ve gençlerle bir araya gelerek yapılan sohbetler sonucu bir kez daha güven tazeleniyor.

Vatandaşlarla temas halinde olan Vekiller ve il-ilçe teşkilatları; mesai mefhumu gözetmeksizin haftanın yedi günü çözüm odaklı çalışıyor. Tam kadro sahada olan AK Parti Teşkilatı, dokuz ilçeye eş zamanlı ziyaretler gerçekleştiriyor. Taziye ziyaretleriyle hemşerilerinin acılarını paylaşan AK Kadrolar, düğün ve nikah organizasyonlarıyla ise vatandaşların, mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı ÖZKEÇECİ ve Milletvekilleri; vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek, ivedilikle çözüm üretiyor. ‘Gaziantep aşkıyla’ dinlenmeden çalışan AK Parti Gaziantep il ve ilçe yönetimi; ziyaret yapılan ilçelerde yapımı tamamlanan projeleri yerinde inceleyerek, planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuyor.

 

 

Haber Merkezi
09.08.2022

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler