Dünyanın en zengin Arap prensi serbest bırakıldı

Suudi Arabistan'daki yolsuzluk suçlamalarının merkezinde bulunan ve yolsuzluk operasyonu kapsamında 2 aydır tutuklu olan Suudi Arabistan Prensi El Velid Bin Talal'ın serbest bırakıldığı öğrenildi.

Dünyanın en zengin Arap prensi serbest bırakıldı

 

Sık sık Bodrum'a gelen ve dünyanın en zengin Arap prenslerinden biri olan El Velid Bin Talal, özgürlüğünün ardından ailesi ve yakınlarıyla bir araya geldi. 


18 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin Arap prenslerinden biri olan El Velid bin Talal'ın serbest bırakıldığı öğrenildi. Dünyanın en zengin 100 kişisinden biri olan ve Bodrum aşığı olarak bilinen El Velid bin Talal'ın serbest bırakıldıktan sonra ailesi ve yakınlarıyla bir araya geldiği öğrenildi. Kardeşi Turki Bin Talad'la uzun süre sohbet eden prensin sakallı ve yorgun halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan Bin Talal, geçtiğimiz yaz Bodrum’da yaptığı bir haftalık tatilinde yaklaşık 2.5 milyon lira harcamış, garsonlara binlerce lira bahşiş vermişti. 18 milyar dolar serveti bulunan prensin mikro blog sitesi Twitter'ın ise 2'inci büyük ortağı olduğu biliniyor.

 

 

 

Haber Merkezi
28.01.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler