TLC grup lojistik ile kargolar aynı günde adrese teslim

Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin arasında hizmet vermeye başlayan TLC Grup Lojistik VIP kargo hizmeti hız ve güvenlik açısından firmalara büyük bir kolaylık sağlıyor.

TLC grup lojistik ile kargolar aynı günde adrese teslim

 

Özellikle gemi ile ithalat, ihracat yapan firmaların konşimento ve değerli evraklarının ulaşımında firmalara hız ve zaman kazandırıyor.

TLC Grup Lojistik Yönetim Kurulu üyesi Ali Tüylüce, dijital çağın gereği olarak lojistikte hızın önemli olduğunu, bu sebeple Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin arasında kargoların VIP Express Kargo hizmetleri ile aynı gün içinde teslimat yapıldığını belirtti.


Tüylüce “Denizyolu ile ihracat yapan Gaziantepli sanayicilerin evraklarının kendilerine geç ulaşmasından dolayı şikâyetleri vardı. Kargo bir buçuk günde ulaşıyordu. Otobüslere verip işi hızlandırmaya çalışıyorlardı. Burada gecikme ve kaybolma riskleri vardı. Evrakların gelip gitmesi 4-5 gün sürüyordu. TLC Grup Lojistik olarak VIP Express kargo ile bu sorunu çözdük. Artık bu evraklar aynı gün içinde teslim ediliyor. Gaziantep, Adana, Mersin, İskenderun illerinde VIP kargo hizmeti veriyoruz. Takip sistemimiz sayesinde firmalar kargosunun nerede olduğunu GPS’ten takip edebiliyor. Hız ile yarışan kişi ve firmaların kargolarının aynı gün içerisinde istenen adrese güven ile teslim edilmesi Gaziantep, Adana, İskenderun ve Mersin’de memnuniyet ile karşılanıyor."dedi.



TLC Grup Lojistik Yönetim Kurulu üyesi Ali Tüylüce hedeflerinin özellikle sanayi şehirleri Kayseri, Konya, Kahramanmaraş başta olmak üzere Türkiye genelinde yaygınlaştırmaya çalıştıklarını belirtti.

 

 

 

Haber Merkezi
28.09.2021

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler