Uzmanı Dr. Zafer Güleş Medical Park Gaziantep'te

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Zafer Güleş, Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin güçlü ve uzman hekim kadrosuna dahil olarak; hasta kabulüne başlamıştır.

Uzmanı Dr. Zafer Güleş Medical Park Gaziantep'te

 

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi, Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) belgesi ve ISO 10002, 14001, 50001, 9001, 27001 ve Sıfır Atık alan, Gaziantep’in ve bölgenin tek, Türkiye’nin ise ikinci özel hastanesidir.

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi her geçen gün hekim kadrosunu genişleterek, bölge sağlık sektöründe öncü olma vasfını koruduğu gibi; bölge halkının da her türlü sağlık hizmeti gereksinimi karşılamak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi sektöründe öncü olma vasfını koruduğu gibi; bölge halkının da her türlü sağlık hizmeti gereksinimi karşılamak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Zafer Güleş, Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin güçlü ve uzman hekim kadrosuna dahil olarak; hasta kabulüne başlamıştır.

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Zafer Güleş Kimdir?
1985 yılında Adıyaman’da dünyaya gelen Uzm. Dr. Zafer GÜLEŞ, 2010 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlayarak doktorluk kariyerine adım atmıştır. 2012 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında başladığı uzmanlık eğitimini 2016 yılında tamamlayarak zorunlu hizmetini yapmak üzere Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başlamış ve 2016-2020 yılları arasında buradaki görevine devam etmiştir. Şanlıurfa’da bulunduğu dönemde birçok seminer ve kurslara eğitici olarak katılmış olan Dr. GÜLEŞ’in ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlamış makale ve bildirileri mevcuttur. Alanında uzman olan Dr. GÜLEŞ ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kongre, sempozyum ve kursa katılmış olup bunlardan bazıları şu şekildedir; Alanda Adli Psikiyatri Uygulamaları Kursu, Bebek Ruh Sağlığı Kursu, Gençlerde Sık Karşılaşılan Sorunlara Bilişsel ve Davranışçı Yaklaşımlar Kursu(49. Ulusal Psikiyatri Kongresi, 24-28 Eylül 2013), Otizmde Aile ile Çalışma Kursu(Konya Otizm Günleri- 29 Kasım 2013), Otizm Kursu (25. Ulusal Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi) Depresyonun Üç Hali, Sağlıkta Araştırma Yöntemleri Kursu (Adnan Menderes Üniversitesi.(13-17 Nisan 2015)), Okul çağı çocukları için duygulanım bozuklukları ve şizofreni görüşme çizelgesi-şimdi ve yaşam boyu versiyonu örneğinde ‘Yapılandırılmış Görüşme Teknikleri’ Kursu, Otizm Spektrum Bozukluğu Tarama ve Takip Programı, Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanları için Travma ve Afet Eğitimi (15-16 Mart 2018).
Çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıkları anabilim dalında yataklı servis rotasyonu(Ege Üniversitesi-2016) ve Türkiye Psikiyatri Derneği Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapist sertifikalarına sahiptir. Dr. GÜLEŞ ayrıca Türkiye Çocuk ve Genç Psikiyatrisi Derneği(Otizm Komisyonu), Türkiye Psikiyatri Derneği, Türk Tabipler Birliği’ne üyedir.

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Zafer GÜLEŞ klinik hakkında : ‘’Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümümüzde, 0-18 yaş aralığındaki çocuk ve ergenlere yönelik her türlü tanı ve tedavi imkanının olduğunu, birçok psikometrik testin uygulanabildiğini, ayrıca özel beceri ve eğitim gerektiren bireysel psikoterapi yöntemlerinin (Bilişsel Davranışçı Terapiler, EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme), ACT (Kabul ve Kararlılık Terapisi) ve aile terapisi, ilaç tedavisi gibi uygulamaların da kliniğimizde uygulanabildiğini ifade etti.

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi teknik alt yapısı, tıbbi donanımı, tüm branşlarda görev yapan uzman sağlık profesyonelleri ve multidisipliner yaklaşımıyla birçok önemli ve özellikli birimi bünyesinde barındırmaktadır.

 

 

 

 

Haber Merkezi
22.07.2020

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler