Bursa’nın sağlık turizmindeki modern hastanesi VM Medical Park hizmete başladı

VM Medical Park Bursa, Güney Marmara Bölgesi’nin en donanımlı, modern ve sağlık turizmine yönelik otel konforundaki yeni lüks hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Bursa’nın sağlık turizmindeki modern hastanesi VM Medical Park hizmete başladı

- ÖZLEM DENİZ (BURSA) - 

10 yıldır ‘Bursa’nın kalbi’ olarak nitelendirilen Fomara Meydanı’nda yer alan Medical Park Bursa Hastanesi, Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki yeni binasında, yepyeni bir markayla hizmete başladı. 50 bin metrekarelik devasa bir binada “VM Medical Park” markasıyla kapılarını açan hastane, kişiye özel sağlık hizmetini merkezine alan; akademik ve alanında uzman hekim kadrosuyla çağdaş bir hastane ortamında hizmet verecek.

 “Herkes için sağlık” mottosuyla 23 yıl önce kurulan ve sağlıkta uluslararası standartları Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu, en yeni markası VM Medical Park’la büyümeye devam ediyor.

Güney Marmara’nın referans hastanesi olarak WM Medical Park Bursa Hastanesi, son teknolojik imkanlarla, bölgedeki sağlık hizmetlerini üst düzeye taşıyacak. Kusursuz hizmet anlayışı ve sağlık kavramını öne çıkaran duruşu ile kısa sürede bölge insanının yaşam kalitesini arttıracak. Dünya ile aynı anda uygulanan ileri tanı ve tedavi yöntemlerini ve yenilikçi tıp teknolojilerini, akademik ve uzman hekim kadrolarıyla Bursalılarla buluşturacak. 65-80 metrekarelik konforlu ve şık hasta odalarıyla kusursuz otelcilik hizmeti verecek.

“SAĞLIK TURİZMİNDE MARKAYIZ”

VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Demir, Bursa’nın son yıllarda sağlık turizminde attığı önemli atılımlarda VM Medical Park imzasının bulunduğuna dikkat çekti. Demir, ’‘VM Medical Park Bursa Hastanesi olarak, özellikle İran ve Kuveyt başta olmak üzere Ortadoğu ve Körfez Konseyi İşbirliği ülkeleri, Avrupa ve ABD’den ülkemize gelen binlerce hastayı hastanemizde tedavi ettik. VM Medical Park Bursa olarak yeni hastanemizde, erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu ön plana çıkaran anlayışlarıyla kısa sürede bölgede adlarından söz ettirecek. Sağlık turizminde Bursa ve VM Medical Park Bursa Hastanesi olarak, sağlık turizminde 2017 hedefimizi bir önceki yıla oranla yüzde 40 arttırmaktır. Bu hedef doğrultusunda yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Haber Merkezi
22.08.2016

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler