Nizip gümrük müdürlüğü’nün inşaat alanı incelendi

Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölgesi Şube Müdür Vekili Mahmut Kurtgöz Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

Nizip gümrük müdürlüğü’nün inşaat alanı incelendi

 

NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve tarafından karşılanan heyet NTO’nun üst katında hizmet verecek olan Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Ziyarette bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt şunları ifade etti: “Geçtiğimiz günlerde resmi yazı ile Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün kurulduğu ilan edilmişti. Bu ilan tarihinden itibaren Ticaret Bakanlığı, Nizip Kaymakamlığı, Nizip Belediyesi, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü, Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Organize Sanayi Bölgesi (NOSB) ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün ise Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölgesi Şube Müdür Vekili Mahmut Kurtgöz ile birlikte Odamızın üst katında bulunan inşaat alanında incelemelerde bulunduk. Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün hizmet vereceği idari alan ile ilgili inşaat çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. İnşallah Nizip’te bulunan kurum kuruluş ve işadamlarımızın desteği ile çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak Gümrük Müdürlüğünün Nizip’te faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz. Ben Nizip Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölgesi Şube Müdür Vekili Mahmut Kurtgöz ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ve Nizip OSB Müdürü Kazım Can ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.

 

 

 

Haber Merkezi
02.03.2022

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler