NTO ve MTO kardeş oda oldular 

Nizip Ticaret Odası (NTO) ile Menemen Ticaret Odası (MTO) arasında 'Ortak Meclis Toplantısı' ve 'Kardeş Oda' protokolü imza töreni yapıldı.

NTO ve MTO kardeş oda oldular 

 

Nizip Ticaret Odası (NTO) ile Menemen Ticaret Odası (MTO) arasında 'Ortak Meclis Toplantısı' ve 'Kardeş Oda' protokolü imza töreni yapıldı.

Menemen Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen "Kardeş Oda" protokolü imza töreninde bir konuşma yapan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Menemen Ticaret Odası işbirliği ile Ortak Meclis Toplantısı ve Kardeş Oda Protokolü imza töreni için Menemen’de bir araya geldiklerini vurguladı.


Odalarının birbiriyle iletişime geçmesi ve işbirliğiyle hareket etmeleri karşılıklı olarak hizmet standartlarını artırdığını ve işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetlere imza atıldığını ifade eden Özyurt şunları kaydetti:


‘’Nizip Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Odası olarak 2012 yılında imzaladığımız Kardeş Oda Protokolümüz birçok oda ve borsaya örnek olmuştur. Menemen Ticaret Odası ile işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler ve projeler hazırlamak adına kuracağımız bu bağın bölgelerimize katkı sağlayacağı kanaatindeyiz. Böylece “Ortak Akılla Çalışmak” anlayışıyla işbirliği yaptığımız faaliyetlerin projelerin hem kısa hem de uzun vadede etkilerini göstereceğine inancımız sonsuzdur.’’


Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral ise, Menemen hakkında ve odanın faaliyetleri hakkında Nizip Ticaret Odası yetkililerine bilgi verdi.


Güral, ‘’Kardeş oda seçtiğimiz Nizip Ticaret Odası’nın her alanda yaptığı çalışmaları görüyor ve yakından takip ediyorum bu nedenle bizlere ve çalışma arkadaşlarıma güç verecek olan bu oda ile kardeş oda protokolünü imzalayacağımızdan dolayı çok mutluyum’’ dedi.
Yapılan konuşmaların ardından kardeş oda protokolü imzalandı. Programın sonunda her iki odanın temsilcileri birbirlerine hediyeler takdim edildi.


Protokol törenine NTO Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu, NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Sarı, Mahmut Polat, Nizip Ziraat Odası Başkanı Sıddık Durmaz, NTO Disiplin Kurulu başkanı Bekir Karabacak, Menemen Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Ali Azgın’a ve her iki odanın meclis ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

 

 

Haber Merkezi
29.04.2016

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler