Taşdoğan’dan esnafa MHP sözü

Güne esnaf gezileri ile başlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Çarşı esnafını ziyaret ederek MHP’nin seçim vaadlerini anlattı.

Taşdoğan’dan esnafa MHP sözü

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, gece gündüz demeden sokak sokak, kapı kapı gezerek vatandaşın derdini dinleyip çözüm olmak için oy istiyor.

Vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşdoğan, vatandaşların ilgisinden oldukça memnun kaldı. Gösterdiği teveccühten dolayı esnafa ve Gaziantepli hemşehrilerine memnuniyetini dile getiren MHP Milletvekili Adayı Taşdoğan, “Bizlere duyulan güven ve ilgi bizleri fazlasıyla heyecanlandırmakta ve işimize daha çok odaklanmamıza sebep olmaktadır. Esnaf ve mahalle gezilerimizi sıklıkla yapmaya, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah vatandaşlarımızın teveccühü ile meclise gittiğimizde de vatandaşlarımızla yakından ilgileneceğiz. Gaziantep’in sesini her yerde duyuracağız. Sorunların çözümü için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Esnaf ve sanatkarlar kesimini güçlendirecek, onları desteklemek amaçlı partimizin açıklanan beyannamesinden bahsettik. Ekonomide rekabet sağlanarak tekelci oluşumların önlenmesi, istihdam yaratılması, gelir dağılımındaki dengesizliklerin giderilmesi, yeni girişimcilerin ekonomiye kazandırılması, sosyal barışın korunması, bölgeler arası dengesizliklerin giderilmesi ve yerel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla esnaf ve sanaatkâr kesiminin faaliyetlerini destekleyeceğimize söz verdik" diye konuştu.

 

 

 

Haber Merkezi
05.06.2018

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler