MÜSİAD Gaziantep'in yeni binası hizmete açıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)'ın Gaziantep'teki yeni hizmet binası Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş ve üst düzey bürokratların katılımıyla hizmete girdi.

MÜSİAD Gaziantep'in yeni binası hizmete açıldı

 

MÜSİAD Gaziantep Şubesi yeni binanın açılış törenine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri, Mehmet Erdoğan ve Ahmet Uzer, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, MÜSİAD Kurucu Genel Başkanı Erol Mehmet Yarar, MÜSİAD Gıda Tarım Sektör Kurulu Başkanı Yaşar Sekizkardeş’in yanı sıra MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri, şube başkanları ve bakanlık üst düzey bürokratları katıldı.

Törende konuşan MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, yeni binanın önemli hizmet, icraatlara vesile olmasını diledi. Çelenk, MÜSİAD'a yakışır bir şube binasına kavuştuklarını kaydederek, açılışı gerçekleştirilen binanın tarım, gıda ve hayvancılık sektöründe çok önemli bir toplantıya da ev sahipliği yaptığını söyledi.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya da çalışmaları nedeniyle kutladığı MÜSİAD Gaziantep Şubesi üyelerine yeni binanın hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

Yeni binadaki ilk etkinlik ise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı üst düzey yetkili ve uzmanlarının da katıldığı hayvancılıkta kalkınma konulu istişare toplantısı oldu.

 

Haber Merkezi
12.11.2017

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler